https://vimeo.com/313136818

Lai iedrošinātu pēc iespējas vairāk cilvēku piedalīties vēlēšanās, brīvprātīgie ir sākuši īstenot Eiropas mēroga kampaņu.

Eiropas Parlaments nesen atklāja platformu soreizesbalsosu.eu, kas pieejama 24 valodās. Tā sniedz atbalstu desmitiem tūkstošu brīvprātīgo visās dalībvalstīs, kuri reģistrējušies un apņēmušies pārliecināt cilvēkus piedalīties Eiropas vēlēšanās 2019. gada 23. - 26. maijā.

Soreizesbalsosu.eu ir bezpartejiska kopiena, kuras mērķis ir stiprināt demokrātijas izpratni: “Šoreiz nepietiek tikai cerēt uz labāku nākotni — šoreiz mums visiem ir jāuzņemas atbildība.”

Eiropas Parlaments kustību aizsāka jūnijā, aicinot eiropiešus ne tikai piedalīties vēlēšanās, bet arī uzrunāt ģimenes, draugus un paziņas un mudināt viņus balsot.

#ŠoreizEsBalsošu

Lai popularizētu kampaņu, aktīvisti darbojas sociālajos tīklos un organizē pasākumus. Viņi pulcē cilvēkus un apspriež Eiropas nākotnei būtiskus jautājumus, zinot, ka šo nākotni ietekmēs Eiropas vēlēšanu iznākums.

Pasākumi Tavā tuvumā

Iepazīsties ar aktīvākajiem brīvprātīgajiem savā apkaimē - visi pasākumi atrodami soreizesbalsosu.eu kartē, kas tiek regulāri atjaunināta.

back to top