https://vimeo.com/313033780

Novatoriška interneto svetainė pateikia aiškius atsakymus, kaip ES prisideda prie kiekvieno piliečio ir vietinių bendruomenių gyvenimo.

What Europe does for me   
Ką mano labui daro Europa

EP Tyrimų tarnybos sukurtoje interaktyvioje, visomis ES kalbomis prieinamoje svetainėje „Ką mano labui daro Europa“ pateikiama šimtai trumpų, įsimintinų pavyzdžių apie teigiamus pokyčius, kuriuos nulėmė narystė ES. Joje kiekvienas gali nesudėtingai surasti informacijos apie savo regioną, profesiją ar net laisvalaikio pomėgį.

Apimta 1400 vietovių

Apie 1800 nedidelės apimties įrašų lengva skaityti, dalintis, taip pat paversti interneto puslapiais ar PDF laikmenomis. Jie yra suskirstyti į dvi pagrindines kategorijas. Pirmoji – „Mano regione“ – leidžia lankytojams pasirinkti savo gyvenamą ar darbo vietą. Kaip ES veikla atsispindi mūsų miestuose, miesteliuose ir regionuose? Ši puslapio dalis apima daugiau nei 1400 vietovių kiekviename ES kampelyje.

400 idėjų, ką ES daro dėl piliečių

Antrojoje puslapio kategorijoje „Mano gyvenime“ galima rinktis iš maždaug 400 puslapių, kuriuose pateikiama informacija kiekvienam asmeniškai svarbiais klausimais – pavyzdžiui, kokią įtaką ES daro šeimoms, sveikatos apsaugai, hobiams, kelionėms, saugumui, vartotojų pasirinkimui ar socialinėms teisėms? Kaip ES remia piliečius, dirbančius skirtingose srityse – nuo bičių laikytojų iki autobusų vairuotojų? Ką ES padarė muzikos, sporto ar televizijos mylėtojams? Šioje kategorijoje taip pat galima atrasti tinklalaides (angl. „podcast“) skirtingomis Europos kalbomis.

Kas toliau?

Trečiojoje svetainės dalyje pateikiami ilgesni dokumentai apie aktualias ES politikos sritis, informacija apie dabartinės EP kadencijos pasiekimus bei ateities perspektyvas, numatytas atsižvelgiant į visuomenės nuomonę, lūkesčius bei interesus.

back to top