https://vimeo.com/313136818

Siekdami kuo daugiau žmonių įtraukti į Europos Parlamento rinkimus ir paskatinti juos balsuoti, savanoriai Europos mastu imasi visuomeninės iniciatyvos.

Neseniai sukurta platforma šįkartąbalsuosiu.eu prieinama 24 kalbomis. Ji padeda dešimtims tūkstančių užsiregistravusių ir aktyvių savanorių ES prisidėti prie bendrų pastangų įtikinti žmones balsuoti 2019 m. gegužės 23-26 d. vyksiančiuose Europos Parlamento rinkimuose.

Šįkartąbalsuosiu.eu yra nepartinė bendruomenė, skirta padidinti demokratinį sąmoningumą: “šį kartą mes visi turime prisiimti atsakomybę už geresnę ateitį, vien tik tikėti ja nepakanka.“

Parlamentas šį procesą pradėjo birželio mėn., kai paprašė europiečių ne tik balsuoti, bet ir skleisti šią žinią, paskatinti šeimas, draugus, kaimynus ir bendruomenes išreikšti savo nuomonę.

#Šįkartąbalsuosiu

Savanoriai sukūrė socialinių medijų kanalus ir organizuoja renginius, kuriuose skatinama puoselėti Europos demokratiją. Jie buria žmones, aptaria rūpimus klausimus ir žvelgia į Europos ateitį, suprasdami, kad ji priklauso nuo Europos Parlamento rinkimų rezultatų.

Renginiai šalia jūsų

Susitikite su aktyviausiais savanoriais ten, kur gyvenate. Visi artėjantys renginiai išvardinti čia, o informacija apie juos nuolat atnaujinama.

Renginiai Lietuvoje

back to top