https://vimeo.com/313136818

Európskym parlamentom nedávno spustená a v dvadsiatich štyroch jazykoch dostupná platforma tentorazidemvolit.eu má podporiť desaťtisíce dobrovoľníkov vo všetkých členských štátoch, ktorí sa podujali presviedčať ľudí o potrebe zúčastniť sa volieb do EP v dňoch 23. - 26. mája 2019.

Tentoraz idem voliť je nestranná iniciatíva zastrešujúca komunitu priaznivcov, ktorá sa zameriava na zvyšovanie demokratického povedomia pod heslom „Tentoraz už nestačí iba dúfať v lepšiu budúcnosť. Je načase, aby sme za ňu všetci prevzali zodpovednosť.‟

Občianska kampaň

Tentoraz idem voliť 
   
 
00:43 
Pr Dobrovoľníci zo všetkých členských štátov EÚ vysvetľujú, prečo je pre nich účasť na európskych voľbách dôležitá.ečo ideme voliť

Parlament odštartoval iniciatívu Tentoraz idem voliť v júni 2018 výzvou Európanom, aby sa na voľbách nielen zúčastnili, ale zároveň o nich hovorili a k účasti tak podnietili aj svoje rodiny, priateľov, susedov a širšie okolie.

#TentorazIdemVolit

Dobrovoľníci v rámci svojej kampane za európsku demokraciu využívajú sociálne médiá a organizujú rôzne akcie. S ľuďmi diskutujú o témach, ktoré sú pre nich dôležité, ako aj o budúcnosti EÚ pripomínajúc, že možné riešenia budú formulované práve na základe výsledku európskych volieb.

Akcie k najbližšom okolí


Stretnúť sa s najaktívnejšími dobrovoľníkmi v mieste Vášho pobytu môžete aj Vy. Všetky nadchádzajúce akcie sú k dispozícii na mape a na webovej stránke iniciatívy.

back to top